Tıbbi tedarik zinciri yönetiminde yeni trendler 11. Sağlık Zirvesi’nde paylaşılacak.

Etkin bir tıbbi tedarik zinciri yönetimi mikro düzeyde verilen sağlık hizmetinin kalitesini artırırken, makro düzeyde kaynakların verimli kullanımı ile ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Kaliteli ve verimli bir sağlık hizmet sunumu için bu çok yönlü tedarik zincirini ideal bir şekilde yönetmek zorlukları bir yana gerekli bir süreç. Tıbbi tedarik zincirinin etkin yönetiminin sağlık hizmet sunumunda adeta bir zorunluluk haline geldiği bu süreçte tedarikte yeni trendler 21 Ekim Cuma günü gündem başlıkları arasında yerini alacak.
Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini aynı çatı altında buluşturan Sağlık Zirvesi, bu yıl 20-21 Ekim’de Grand Ankara Hotel’de yapılacak.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesi’nde bu yıl “Sağlıkta Geri Ödeme Modelleri, Planlama, Dijital Sağlık” temaları işlenecek. Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliklerinden biri olan zirvede; üniversite, hastane, ilaç ve tıbbi cihaz alanındaki firma ve bilişim şirketleri de yerlerini alacak.
Çıktıları ile politika yapıcılar ve ilgili otoriteler için kaynak olması hedefi ile sağlık dünyasının tüm bileşenlerinin buluşturan 11. Sağlık Zirvesi’nde siz değerli yöneticilerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Sağlık Zirvesi’ne ilişkin program akışı, sponsorluk fırsatları ve diğer tüm detaylara www.saglikzirvesi.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberi paylaş

X
X