Sağlıkta geri ödeme yöntemleri 11. Sağlık Zirvesi’nde masaya yatırılacak.

11. Sağlık Zirvesi’nde geri ödeme politikalarına ilişkin görüş ve öneriler, değer temelli geri ödeme ve dünyadaki örnekleri ile Türkiye’de uygulanabilirliği masaya yatırılacak. “Sağlıkta Değer Temelli Geri Ödeme” ve “Değer Temelli Geri Ödemenin Dünya Örnekleri ve Ülkemizde Uygulanabilirliği” konulu paneller 20 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek.
GSS ve TSS uygulamalarında değer temelli ödemenin yeri, SUT fiyatlarının değer temelli geri ödemeye etkisi, geri ödeme politikaları ve sağlık hizmeti satın alma sözleşmesi ve önerileri konusunda görüş ve yaklaşımlar 11. Sağlık Zirvesi’nde gündeme gelecek.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesi’nde, sağlık hizmet sunumunun geleceğine ilişkin kaliteli, verimli ve sürdürülebilir hizmet sunumunda değer temelli ödemenin yeri konuşulacak.
Çıktıları ile politika yapıcılar ve ilgili otoriteler için kaynak olması hedefi ile sağlık dünyasının tüm bileşenlerinin buluşturan 11. Sağlık Zirvesi’nde siz değerli yöneticilerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Sağlık Zirvesi’ne ilişkin program akışı, sponsorluk fırsatları ve diğer tüm detaylara www.saglikzirvesi.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberi paylaş