Sağlığın Tüm Tarafları 11. Sağlık Zirvesi’nde Buluştu

Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından bu yıl 11.’si gerçekleşen Sağlık Zirvesi, “Planlama ve sağlıkta ödeme modelleri” temasıyla sağlığın tüm taraflarını 20-21 Ekim 2022 tarihlerinde, Grand Ankara Hotel’de buluşturdu.

Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini aynı çatı altında bir araya getiren Sağlık Zirvesi, bu yıl 20-21 Ekim 2022 tarihlerinde Grand Ankara Hotel’de yapıldı. Sağlıkta geri ödeme yöntemleri, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, planlama, dijital sağlık ve tedarik zinciri yönetimi konularının ele alındığı 11. Sağlık Zirvesi’nin bu yılki teması ise “Planlama ve sağlıkta ödeme modelleri” oldu. İki gün boyunca 7 oturumda alanında uzman 28 konuşmacının yer aldığı ve 1000’in üzerinde katılımcının izlediği Zirve’de 17 firma destek ve katkı sundu.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesinin açılışında T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin, Özel Hastaneler Platformu Başkanı Dr. Mehmet Altuğ ve OHSAD Başkanı Dr. Reşat Bahat yer aldı.

Bu haberi paylaş

X
X