Dijital ve uzaktan sağlık hizmetlerinde güncel gelişmeler ve gelecek vizyonu 11. Sağlık Zirvesi’nde konuşulacak.

Günümüz dünyasında teknolojinin etkisi altındaki sağlık hizmetleri hızla değişirken dijital teknoloji de her geçen gün daha fazla kişiye sağlık hizmetlerine erişim olanağı sağlıyor. Hızla yükselmekte olan teknoloji temelli sağlık hizmetleri süreçlerinde “dijital sağlık” teması da 11. Sağlık Zirvesi’nin gündem başlıkları arasında yerini alıyor. Sizler de bu köklü etkinlikte yerinizi almakta gecikmeyin!
Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini aynı çatı altında buluşturan Sağlık Zirvesi, bu yıl 20-21 Ekim’de Grand Ankara Hotel’de yapılacak.
Sürdürülebilir sağlık hizmet sunumu için sağlıkta ödeme modellerinin ele alınacağı hazırlık çalıştayında finansman ve kaynak arayışlarına ilişkin çözüm önerileri masaya yatırılacak.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesi’nin ana teması ise “Planlama ve Sağlıkta Ödeme Modelleri”.
Çıktıları ile politika yapıcılar ve ilgili otoriteler için kaynak olması hedefi ile sağlık dünyasının tüm bileşenlerinin buluşturan 11. Sağlık Zirvesi’nde siz değerli yöneticilerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Sağlık Zirvesi’ne ilişkin program akışı, sponsorluk fırsatları ve diğer tüm detaylara www.saglikzirvesi.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberi paylaş

X
X