Tamamlayıcı Sağlık Sigortası uygulamasında güncel konular 11. Sağlık Zirvesi’nde ele alınacak.

Kişilerin sağlık hizmet beklenti ve taleplerine göre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, TSS’nin özel sağlık sigortasından farkları, fiyatları, hizmet kapsamı ve pazar büyüklüğü ile TSS’nin vatandaş memnuniyetine etkisi gibi konuların gündeme alınacağı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası paneli, 21 Ekim Cuma günü yapılacak.
Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini aynı çatı altında buluşturan Sağlık Zirvesi, bu yıl 20-21 Ekim’de Grand Ankara Hotel’de yapılacak.
T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesi’nde bu yıl “Sağlıkta Geri Ödeme Modelleri, Planlama, Dijital Sağlık” temaları işlenecek.
Çıktıları ile politika yapıcılar ve ilgili otoriteler için kaynak olması hedefi ile sağlık dünyasının tüm bileşenlerinin buluşturan 11. Sağlık Zirvesi’nde siz değerli yöneticilerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Sağlık Zirvesi’ne ilişkin program akışı, sponsorluk fırsatları ve diğer tüm detaylara www.saglikzirvesi.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberi paylaş

X
X