Özel sektörün sürdürülebilirliği açısından sağlık hizmetlerinin planlanması konuşulacak.

11. Sağlık Zirvesi’nde kaliteli, verimli ve sürdürülebilir hizmet sunumu planlamasına ilişkin görüş ve öneriler ile birlikte sağlık hizmet planlamasının özel sektöre etkileri masaya yatırılacak. “Cumhuriyetten Günümüze Sağlık Hizmetlerinin Planlanması ve Özel Sağlık Sektörüne Etkisi” ve “Özel Hastanelerin Sürdürülebilirliği Açısından Planlamanın Bugünü ve Yarını” konulu paneller 21 Ekim Cuma günü gerçekleşecek.
Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini aynı çatı altında buluşturan Sağlık Zirvesi, bu yıl 20-21 Ekim’de Grand Ankara Hotel’de yapılacak. T.C. Sağlık Bakanlığı ve SGK iş birliği ile Özel Hastaneler Platformu Derneği tarafından organize edilen 11. Sağlık Zirvesi’nde bu yıl “Sağlıkta Geri Ödeme Modelleri, Planlama, Dijital Sağlık” temaları işlenecek.
Çıktıları ile politika yapıcılar ve ilgili otoriteler için kaynak olması hedefi ile sağlık dünyasının tüm bileşenlerinin buluşturan 11. Sağlık Zirvesi’nde siz değerli yöneticilerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Sağlık Zirvesi’ne ilişkin program akışı, sponsorluk fırsatları ve diğer tüm detaylara www.saglikzirvesi.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberi paylaş