9. Sağlık Zirvesi 1000’i akşın katılımcı ile gerçekleşti

Kamu, özel sektör ve akademiden sektöre yön veren sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan tüm firma yetkililerini buluşturan 9. Sağlık Zirvesi, 419 hastane, 59 üniversite, 94 ilaç ve tıbbi cihaz firması, 54 bilişim firması ve180 ilgili diğer kuruluşlardan olmak üzere toplam 806 kurumdan 1000’i aşkın katılımcı ile gerçekleşti.
Özel Hastaneler Platformu Derneği’nin organize ettiği, Sağlık Bakanlığı ve SGK işbirliği ve Exponext Dijital Platform altyapısı ile düzenlenen 9. Sağlık Zirvesi’ne Çapa Medikal altın, Philips ve Siemens Healthineers bronz sponsor olarak destek verdi. Olgun Medikal, Tüm Ekip, Bizmed, Abbott, Tesla, Rasyomed, Çizgi Mühendislik, Item Medikal, Acendis, Delta Trade Company, Pusula Yazılım, GE Healtcare, Buzkan Avm, Mixta, Monad, Monotime, Probel, Meddata Bilişim Sistemleri, Securitas, Bilgi Sistemleri firmaları da zirvede katkı sağladı ve yer aldı.
Dünya Gazetesi, Medikal News, Medikal Teknik, Medikal Plus, Medikal Türk, Klinik İletişim, Sağlıkaktüel, Medimagazin olmak üzere ihtisas ve sektörel yayınların medya sponsoru olarak katılım gösterdiği ve ulusal ve yerel yayınların geniş yer verdiği 9. Sağlık Zirvesi, Habertürk’ten ATV’ye, NTV’den TRT’ye, TV100’den TGRT’ye kadar çok sayıda ulusal kanalın canlı bağlantı ile anlık ya da ana haber ve tekrar yayınlarında gösterildi.

Bu haberi paylaş